1 / 3
Продадено
Слика на Кабел YENKEE YCU 221 BBE USB / микро 1м
Слика на Кабел YENKEE YCU 221 BBE USB / микро 1м
Слика на Кабел YENKEE YCU 221 BBE USB / микро 1м

Кабел YENKEE YCU 221 BBE USB / микро 1м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
11.20 €
со ДДВ Без ДДВ 9.49 €
Заштеди 1.62 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
31. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Целулар, лаптоп, компјутер, таблет
Крај на кабел:
ПРАВО
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
Конектори:
Микро USB 2.0, USB 2.0
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
Микро USB-B (машко)
Код:
45013671
Должина м:
1
Производител:
YENKEE
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Reduktuese, лепенка
EAN:
8590669248001
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел YENKEE YCU 221 BBE USB / микро 1м
11.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ