1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo Virtuos RJ12, 24V, për arkë dhe printer, 1,1 m, e zezë

Kabllo Virtuos RJ12, 24V, për arkë dhe printer, 1,1 m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9.56 €
7.94 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.56 €
Ju kurseni 1.62 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo është dizajnuar për lidhjen e arkës fiskale Virtuos dhe printerit 24 V: EPSON, OKPRiNT, STAR, Samsung, Xprinter, Rongta RP80. Ka gjatësi 1.1 metër dhe konektorët: RJ-50 (10P10C) për arkë dhe RJ-12 (6P6C) për printer. Nuk mund të përdoret me priza më të vjetra. Zëvendëson kabllon EKA0511.
Lansuar:
3. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC, rrjet
I përdorshëm me markat:
Virtuos
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
2
Nga konektori:
RJ-50 samec
Për lidhës:
RJ-12 samec
Kodi:
EKA0518
Gjatësia m:
1.1
Prodhuesi:
Virtuos
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Lidhje
EAN:
8594182290141
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Virtuos RJ12, 24V, për arkë dhe printer, 1,1 m, e zezë
7.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo