1 / 1
Продадено
Слика на Кабел QNAP SFP + 10GbE, 1,5 м, црн

Кабел QNAP SFP + 10GbE, 1,5 м, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
76.09 €
72.85 €
со ДДВ Без ДДВ 69.38 €
Заштеди 3.24 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
МРЕА
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
SFP+
Од приклучокот:
SFP+
За конектори:
SFP+
Код:
CAB-DAC15M-SFPP-DEC02
Должина м:
1.5
Производител:
QNAP
Веб-страница на производителот:
Qnap.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Намалување
Поддржува:
10 Gbps
EAN:
4713213513989
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел QNAP SFP + 10GbE, 1,5 м, црн
72.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ