1 / 2
Foto e Kabllo Masterlan COMFORT UTP, Cat5e, 20m, e hirtë
Foto e Kabllo Masterlan COMFORT UTP, Cat5e, 20m, e hirtë

Kabllo Masterlan COMFORT UTP, Cat5e, 20m, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.15 €
17.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.97 €
Ju kurseni 6.48 €
-27%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo patch Masterlan është pjesë e linjës së prodhimit Masterlan të kategorisë 5E. Kjo kabllo vjen në një version UTP dhe ka gjatësi 20 m. Ajo është e përshtatshme për transmetimet e të dhënave me gjerësi të frekuencave 100 MHz. Kabllo është e përshtatshme, për shembull, për lidhjen e kompjuterëve dhe pajisjeve të tjera multimediale të pajtueshme brenda një rrjeti në shtëpi ose biznes.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Kategoria:
5
Kodi:
PCU5E-20-MSC
Gjatësia m:
20
Lansuar më:
12. 3. 2019
Prodhuesi:
Masterlan
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Masterlan COMFORT UTP, Cat5e, 20m, e hirtë
17.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo