1 / 1
Продадено
Слика на Кабел ClickTronic HQ OFC, Jackек 3,5 mm - 2x RCA RCA, M / M, 2m

Кабел ClickTronic HQ OFC, Jackек 3,5 mm - 2x RCA RCA, M / M, 2m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.80 €
24.17 €
со ДДВ Без ДДВ 20.49 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
10. 11. 2018
Код:
CLICK70467
Производител:
ClickTronic
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
4040849704673
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел ClickTronic HQ OFC, Jackек 3,5 mm - 2x RCA RCA, M / M, 2m
24.17 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ