1 / 3
Foto e Kabllo AQ Premium 3,5 mm jack Cinch, 0,75 m, e zezë
Foto e Kabllo AQ Premium 3,5 mm jack Cinch, 0,75 m, e zezë
Foto e Kabllo AQ Premium 3,5 mm jack Cinch, 0,75 m, e zezë

Kabllo AQ Premium 3,5 mm jack Cinch, 0,75 m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.53 €
20.91 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.72 €
Ju kurseni 1.62 €
-7%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo reduktuese AQ e dizejnuar për audio që bën lidhje me anë të lidhësit 3.5 mm jack, CINCH. Mbrojtja me cilësi të lartë pengon ndërhyrjen e sinjalit dhe ka një kalim fleksibël midis lidhësit dhe kabllos për të parandaluar bllokimin e telit. Kabllo vjen me gjatësi 0.75m me ngjyrë të zezë, dhe me lidhje të praruar në flori.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Audio
Lidhës të praruar në flori:
Fundi i kabllos:
Drejtë
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Gjatësia m:
0.75
Prodhuesi:
AQ
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8595122760939
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo AQ Premium 3,5 mm jack Cinch, 0,75 m, e zezë
20.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo