1 / 11
Продадено
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W
Слика на Напојување MSI MPG A650GF - 650W

Напојување MSI MPG A650GF - 650W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
116.66 €
108.54 €
со ДДВ Без ДДВ 103.37 €
Заштеди 8.11 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
140мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS GOLD
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Да (целосно)
Излезна порта на еднонасочна струја:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (25/25/30/30A-650W)
Код:
MPG A650GF
Штекер:
По
Вклучен кабел:
По
Ширина mm:
150
Висина mm:
86
Дебелина мм:
160
Напојување напојување W:
650
Лансиран:
Лансиран
Производител:
MSI
Веб-страница на производителот:
Cz.msi.com
Боја:
ЦРНО
PFC:
активен
EAN:
4719072754259
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојување MSI MPG A650GF - 650W
108.54 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ