1 / 14
Продадено
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
Слика на Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна

Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
149.10 €
137.75 €
со ДДВ Без ДДВ 116.74 €
Заштеди 11.36 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS BRONZE
Конектори:
4pin процесор (4x), ATX 24pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6 + 2pin (4x), SATA (11x)
Тип на извор:
ATX
Задно светло:
Po (RGB)
Модуларен кабел:
Да (целосно)
Синхронизација на RGB:
КОРСЕАРСКО ИВЦЕ
Код:
CP-9020218-EU
Штекер:
По
Вклучен кабел:
По
Напојување напојување W:
750
Производител:
Корсар
Веб-страница на производителот:
Corsair.com
Боја:
ЦРНО
EAN:
840006617488
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Извор на енергија Corsair CX750F RGB - 750W, црна
137.75 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ