1 / 1
Продадено
Слика на PRINT IT алтернативен тонер Canon CLI-551 XL, црна

PRINT IT алтернативен тонер Canon CLI-551 XL, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.35 €
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.13 €
Заштеди 4.76 €
-33%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PI-633
Лансиран:
22 август 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
Веќе
Користено со:
Canon PIXMA iP7250, Canon PIXMA MG5450, Canon PIXMA MG6350, Canon PIXMA MX925
Производител:
PRINT IT
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Канон
Волумен (ml):
12
EAN:
8595610601171
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PRINT IT алтернативен тонер Canon CLI-551 XL, црна
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ