1 / 5
Продадено
Слика на Фигуре од Game of Thrones /Жељезни трон
Слика на Фигуре од Game of Thrones /Жељезни трон
Слика на Фигуре од Game of Thrones /Жељезни трон
Слика на Фигуре од Game of Thrones /Жељезни трон
Слика на Фигуре од Game of Thrones /Жељезни трон

Фигуре од Game of Thrones /Жељезни трон

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.47 €
38.84 €
со ДДВ Без ДДВ 32.92 €
Заштеди 1.63 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
21. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Комплет за градење
Материјали:
Метал
Ширина mm:
69
Висина mm:
110
Дебелина мм:
66
Во серијалот:
Игра на тронови
Производител:
Метална земја
Веб-страница на производителот:
Metalearth.com
EAN:
32309013931
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Фигуре од Game of Thrones /Жељезни трон
38.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ