1 / 1
Продадено
Слика на HPE сервер диск 2,4TB, SAS, 10K, 2,5 ", SFF

HPE сервер диск 2,4TB, SAS, 10K, 2,5 ", SFF

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,192.35 €
413.57 €
со ДДВ Без ДДВ 393.87 €
Заштеди 778.78 €
-65%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Квалитетен серверски диск, за HPE сервери, капацитет 2,4 TB, SAS 12Gb / s интерфејс, 2,5 инчен формат, 512e, брзина 10.000 вртежи во минута, дигитално потпишан фирмвер.

Гаранција за производителот:
1 година
Формати и дискусија:
2.5
Големина на диск GB::
Капацитет [GB]:
Брзина на вртење на плочата [вртежи во минута]:
10000
Тип на тврд диск:
Магнетни
Автоматски формат [AF]:
512е...
Датум на лансирање:
25. 6. 2020
EAN:
4549821148905
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
HPE сервер диск 2,4TB, SAS, 10K, 2,5 ", SFF
413.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ