1 / 4
Продадено
Слика на HPE Aruba Instant Network Equipment Instant On AP11 (RW)
Слика на HPE Aruba Instant Network Equipment Instant On AP11 (RW)
Слика на HPE Aruba Instant Network Equipment Instant On AP11 (RW)
Слика на HPE Aruba Instant Network Equipment Instant On AP11 (RW)

HPE Aruba Instant Network Equipment Instant On AP11 (RW)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
157.22 €
126.39 €
со ДДВ Без ДДВ 107.11 €
Заштеди 30.83 €
-20%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
Bluetooth, RJ-45, WiFi
Виси на wallидот:
По
Тип на рутер:
Точка за пристап, MU-MIMO
Јачина на сигналот на антената:
3,3 dBi, 5,8 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
1
Управување:
По
Поддржува СМН:
По
Пристапна точка:
По
Код:
R2W96A
Ширина mm:
152
Висина mm:
34
Дебелина мм:
152
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Пеша г.:
193
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4, 5
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
867 + 300
Производител:
HPE
Тип на антена:
Интегриран
EAN:
190017363127
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
HPE Aruba Instant Network Equipment Instant On AP11 (RW)
126.39 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ