1 / 4
Продадено
Слика на HP Pavilion Ранец за лаптоп 15,6 ”, сив
Слика на HP Pavilion Ранец за лаптоп 15,6 ”, сив
Слика на HP Pavilion Ранец за лаптоп 15,6 ”, сив
Слика на HP Pavilion Ранец за лаптоп 15,6 ”, сив

HP Pavilion Ранец за лаптоп 15,6 ”, сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.70 €
87.45 €
со ДДВ Без ДДВ 74.11 €
Заштеди 3.24 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ранци
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
ПЕТ што може да се рециклира
Надворешни димензии:
295 x 435 x 100
Код:
1A211AA
Пеша кг:
0,73
Максимална големина на инчи на лаптопот:
15.6
Производител:
HP
Боја:
Град
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
HP Pavilion Ранец за лаптоп 15,6 ”, сив
87.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ