1 / 2
Продадено
Слика на PremiumCord HDMI прекинувач , 3: 1, со далечински управувач
Слика на PremiumCord HDMI прекинувач , 3: 1, со далечински управувач

PremiumCord HDMI прекинувач , 3: 1, со далечински управувач

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.78 €
37.15 €
со ДДВ Без ДДВ 31.49 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
Khswit31b
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220013325
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord HDMI прекинувач , 3: 1, со далечински управувач
37.15 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ