1 / 1
Продадено
Слика на Хартија, ролна, Canon Standard CAD 80g, 24 ", 50м, 3 ролни

Хартија, ролна, Canon Standard CAD 80g, 24 ", 50м, 3 ролни

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.74 €
61.49 €
со ДДВ Без ДДВ 52.11 €
Заштеди 3.24 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
1569B007
Гаранција за производителот:
1 година
Формат:
Улога
Тип на писмо:
Писмо во улоги
Пеша [g / m2]:
80
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Vendi i prodhimit:
Portugal
EAN:
8713878106270
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Хартија, ролна, Canon Standard CAD 80g, 24 ", 50м, 3 ролни
61.49 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ