1 / 1
Слика на Хартија за печатење Xerox Colotech +

Хартија за печатење Xerox Colotech +

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.17 €
22.55 €
со ДДВ Без ДДВ 19.11 €
Заштеди 1.62 €
-7%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Се разбира, Xerox, еден од водечките производители на печатачи, исто така, обезбедува квалитетни хартии на своите печатачи, а еден од овие производи е канцелариска хартија наречена Colotech +. Сјајна хартија е наменета за дигитално печатење и копирање во боја. Овој труд е погоден и за инк-џет печатачи. Хартијата обезбедува 100% гаранција за пропусната моќност, одличен квалитет на печатење и го зачувува вашиот печатач. Хартијата има стандардна тежина од 160 g / m2 и едно пакување содржи 250 парчиња хартија А4.
Код на производителот:
003R94656
Лансиран:
23 јули 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Формат:
A4
Тип на писмо:
За канцеларијата
Број на листови во пакетот:
250
Пеша [g / m2]:
160
Производител:
Xerox
Веб-страница на производителот:
Xerox.com
EAN:
5017534946563
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Хартија за печатење Xerox Colotech +
22.55 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ