1 / 1
Foto e Letra të lagura për pastrimin e ekranit, Clean IT, 52 copa

Letra të lagura për pastrimin e ekranit, Clean IT, 52 copa

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9.56 €
7.94 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.73 €
Ju kurseni 1.62 €
-17%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Këto letra të lagura janë të dizajnuara për heqjen e pluhurit, papastërtive dhe shenjave të gishtërinjëve nga ekranet LCD, LED dhe plazma. Letrat zvogëlojnë tërheqjen elektrostatike. Pako përfshin 52 copa.
Lansuar:
11. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, TV
Lloji i pastruesve:
Lecka
Kodi:
CL-150
Prodhuesi:
Clean IT
EAN:
8595610625474
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letra të lagura për pastrimin e ekranit, Clean IT, 52 copa
7.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo