1 / 4
Продадено
Слика на SSD GOODRAM IRDM - 120 GB
Слика на SSD GOODRAM IRDM - 120 GB
Слика на SSD GOODRAM IRDM - 120 GB
Слика на SSD GOODRAM IRDM - 120 GB

SSD GOODRAM IRDM - 120 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,190 MKD.
3,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,943 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
IR-SSDPR-S25A-120
Лансиран:
4. 8. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SATA 6Gb / s
Формати и дискусија:
2.5
Брзина на читање [MB / s]:
550
Брзина на пишување [MB / s]:
540
Modeli i diskut:
MLC, ВНАТРЕШНА, SSD
Читања на IOPS:
38 000
Записи на IOPS:
85 000
Panивотен век / трајност (MTTF):
2
Производител:
GOODRAM
Веб-страница на производителот:
Goodram.com
Големина на диск GB::
128
Висина [mm]:
7+
EAN:
5908267922620
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SSD GOODRAM IRDM - 120 GB
3,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ