1 / 1
Продадено
Слика на Диск на серверот HPE 1TB / SATA / 7.2K / MDL / SC / 2,5 "

Диск на серверот HPE 1TB / SATA / 7.2K / MDL / SC / 2,5 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
395.72 €
363.27 €
со ДДВ Без ДДВ 345.97 €
Заштеди 32.45 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
655710-B21
Лансиран:
10. 7. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SATA 6Gb / s
Формати и дискусија:
2.5
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
7 200
Производител:
HPE
Големина на диск GB::
1 000
Modeli i diskut:
ВНАТРЕШНА
Тип на тврд диск:
Магнетни
Висина [mm]:
15.6
EAN:
886111651078
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Диск на серверот HPE 1TB / SATA / 7.2K / MDL / SC / 2,5 "
363.27 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ