1 / 1
Продадено
Слика на Хард диск HPE 1,92TB / SATA / SFF

Хард диск HPE 1,92TB / SATA / SFF

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
96,190 MKD.
37,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 35,705 MKD.
Заштеди 58,700 MKD.
-62%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
21. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SATA 6Gb / s
Формати и дискусија:
2.5
Наменето за:
Сервер
Код:
P18436-B21
Висина mm:
7
Доверливост:
100 %
Капацитети GB:
1920
Производител:
HPE
Modeli i diskut:
SSD
EAN:
4549821299935
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Хард диск HPE 1,92TB / SATA / SFF
37,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ