1 / 8
Слика на Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB
Слика на Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB
Слика на Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB
Слика на Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB
Слика на Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB
Слика на Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB
Слика на Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB
Слика на Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB

Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,290 MKD.
3,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,133 MKD.
Заштеди 3,000 MKD.
-48%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
18 декември 2023 - 19 декември 2023
Македонија, други
18 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
М.2 PCI-Express NVMe
Формати и дискусија:
M.2 2280
Наменето за:
PC
Задно светло:
Po (RGB)
Modeli i diskut:
3D TLC, SSD
Читања на IOPS:
300 000
Записи на IOPS:
240 000
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Ширина mm:
22
Висина mm:
8
Дебелина мм:
80
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
13,4
Големина на диск GB::
500
Брзина на читање на МБ:
3500
Брзина на пишување MB:
1900
Долготрајност Трајност TBW:
320
Производител:
ADATA
EAN:
4710273771113
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Хард диск ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512 GB
3,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ