1 / 3
E shitur
Foto e Hard disk ADATA HD330 - 1TB, i zi
Foto e Hard disk ADATA HD330 - 1TB, i zi
Foto e Hard disk ADATA HD330 - 1TB, i zi

Hard disk ADATA HD330 - 1TB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
78.55 €
71.16 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 67.77 €
Ju kurseni 7.39 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

ADATA HD330 është hard disk i jashtëm i cili i mban të dhënat tuaja të sigurta në aspektin softuerik nëpërmjet enkriptimit AES 256-bit dhe në aspektin harduerik nëpërmjet trupit të fortë të mbështjellur me një mbështjellës të silikonit që absorbon impaktin. Aksesori vjen i pajisur me 1TB hapësirë, është ndërtuar në formatin 2.5", mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB 3.1 si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Kodi i prodhuesit:
AHD330-1TU31-CBK
Lansuar:
24. 9. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Përmasat [mm]:
132,7 x 88,9 x 16,2
Formati i diskut:
2.5
Pesha (g):
189,8
Gjerësia [mm]:
88.9
Prodhuesi:
ADATA
Kapaciteti i diskut [GB]:
1000
Modeli i diskut:
Jashtëm
Lloji i HD:
Magnetike
Lartësia [mm]:
132,7
Trashësia [mm]:
16.2
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4713218465467
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk ADATA HD330 - 1TB, i zi
71.16 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo