1 / 2
Продадено
Слика на SWISSTEN USB-C 4in1, 4x USB 3.0, алуминиум
Слика на SWISSTEN USB-C 4in1, 4x USB 3.0, алуминиум

SWISSTEN USB-C 4in1, 4x USB 3.0, алуминиум

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.94 €
25.85 €
со ДДВ Без ДДВ 21.90 €
Заштеди 8.09 €
-24%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
HUB
Конектори:
УСБ-А, УСБ-Ц самек
HUB:
По
Код:
44040101
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Број на излезни порти на USB:
4
Излезна технологија:
USB-A 3.1 Gen 1
Влезна технологија:
USB-C 3.1 Gen 1
Производител:
SWISSTEN
Веб-страница на производителот:
Swissten.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595217471412
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SWISSTEN USB-C 4in1, 4x USB 3.0, алуминиум
25.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ