1 / 3
E shitur
Foto e Hub Hama USB 2.0, 1:4, i zi
Foto e Hub Hama USB 2.0, 1:4, i zi
Foto e Hub Hama USB 2.0, 1:4, i zi

Hub Hama USB 2.0, 1:4, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.21 €
14.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.23 €
Ju kurseni 1.78 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hub praktik për lidhjen e deri të 4 pajisjeve USB (p.sh. maus, tastierë, printer, disk flash) në një port USB. Në anën e sipërme të saj, pajisja mund të lidhet lehtë dhe të përshtatet nga lart. Madhësia e tij kompakte e bën atë një aksesor të shkëlqyer për udhëtime. USB 2.0 është projektuar për t'u lidhur me një kompjuter dhe është i pajtueshëm edhe me USB 1.1. Hub mundësohet nga lidhësi USB i kompjuterit, kështu që nuk nevojitet energji shtesë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
USB 2.0:
Numri i porteve USB:
4
Kodi:
12177
Lansuar më:
7. 3. 2019
Prodhuesi:
Hama
Vendi i prodhimit:
Japan
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hub Hama USB 2.0, 1:4, i zi
14.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo