1 / 2
Foto e Hub ASUS OS200, USB-C - 2xUSB-A 3.0, HDMI, VGA, RJ-45, i bardhë
Foto e Hub ASUS OS200, USB-C - 2xUSB-A 3.0, HDMI, VGA, RJ-45, i bardhë

Hub ASUS OS200, USB-C - 2xUSB-A 3.0, HDMI, VGA, RJ-45, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
95.48 €
87.37 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 83.21 €
Ju kurseni 8.11 €
-8%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dock i udhëtimit ASUS hub OS200 ju lejon të lidhni lehtësisht laptopin tuaj me të gjithë aksesorët, ndërsa ofron një lidhje të përshtatshme rrjeti. Hub ASUS OS200 lidhet me një kompjuter me një kabllo të vetme USB-C dhe përfshin dy porte USB 3.0 për pajisje shtesë dhe pajisje hyrëse. Mbështet rezolucionin e videos deri në 2K UHD në TV ose monitorë të pajtueshëm të jashtëm. Ekziston edhe një port VGA për zgjerimin e lehtë të desktopit të Windows në dy ekrane të jashtme në të njëjtën kohë. Me portet e tjera të dobishme, dongle OS200 USB-C është zgjidhja më e mirë e lidhjes për çdo laptop ose kompjuter me një numër të kufizuar portesh. Përfshin portet: 1x VGA, 1x HDMI, 1x RJ-45 10/100 / 1000Mb / s LAN, 2x USB 3.0. Dimensionet e tij janë 119.6 x 42.8 x 14.15 mm. Pesha 82.6 g.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi:
90XB067N-BDS000
Lansuar:
10. 3. 2021
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Ngjyra:
Bardhë
EAN:
4718017414883
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hub ASUS OS200, USB-C - 2xUSB-A 3.0, HDMI, VGA, RJ-45, i bardhë
87.37 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo