1 / 3
Продадено
Слика на Fixed Story Гумена футрола за Apple iPhone 7/8 / SE (2020), розeва
Слика на Fixed Story Гумена футрола за Apple iPhone 7/8 / SE (2020), розeва
Слика на Fixed Story Гумена футрола за Apple iPhone 7/8 / SE (2020), розeва

Fixed Story Гумена футрола за Apple iPhone 7/8 / SE (2020), розeва

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.55 €
17.68 €
со ДДВ Без ДДВ 14.99 €
Заштеди 4.87 €
-22%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8, Apple iPhone SE 2020
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
гума за џвакање
Код:
FIXST-100-PK
Производител:
FIXED
Боја:
РИНК
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
8591680111244
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fixed Story Гумена футрола за Apple iPhone 7/8 / SE (2020), розeва
17.68 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ