1 / 8
Продадено
Слика на Грамофон,Lencon LBT-188 , браун
Слика на Грамофон,Lencon LBT-188 , браун
Слика на Грамофон,Lencon LBT-188 , браун
Слика на Грамофон,Lencon LBT-188 , браун
Слика на Грамофон,Lencon LBT-188 , браун
Слика на Грамофон,Lencon LBT-188 , браун
Слика на Грамофон,Lencon LBT-188 , браун
Слика на Грамофон,Lencon LBT-188 , браун

Грамофон,Lencon LBT-188 , браун

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19,990 MKD.
18,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 15,924 MKD.
Заштеди 1,200 MKD.
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
Lbt188
Пеша кг:
4.8
Ширина mm:
415
Висина mm:
125
Дебелина мм:
360
Брзина на вртежи вртежи во минута:
33, 45
Лансиран на:
30. 3. 2019
Производител:
Ленко
Веб-страница на производителот:
Lenco.com
Влезни и излезни порти:
RCA
EAN:
8711902041139
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Грамофон,Lencon LBT-188 , браун
18,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ