1 / 2
Продадено
Слика на GoPro Lens + Заштитник на екран за HERO 8
Слика на GoPro Lens + Заштитник на екран за HERO 8

GoPro Lens + Заштитник на екран за HERO 8

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.21 €
42.09 €
со ДДВ Без ДДВ 35.67 €
Заштеди 4.11 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
GoPro Hero 8 Black
Наменето за:
Отворена камера
Користи со брендови:
GoPro
Код:
AJPTC-001
Производител:
GoPro
Веб-страница на производителот:
Goprocamera.com
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
GoPro Lens + Заштитник на екран за HERO 8
42.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ