1 / 6
Слика на Genesis Xenon 770 глувче, црно
Слика на Genesis Xenon 770 глувче, црно
Слика на Genesis Xenon 770 глувче, црно
Слика на Genesis Xenon 770 глувче, црно
Слика на Genesis Xenon 770 глувче, црно
Слика на Genesis Xenon 770 глувче, црно

Genesis Xenon 770 глувче, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
53.46 €
40.46 €
со ДДВ Без ДДВ 38.53 €
Заштеди 13.00 €
-25%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
14
Ергономија:
За десничарите
Игра:
По
Прилагодливи клучеви:
По
Задно осветлување:
По
Тежина категорија:
Средно (90-130гр)
Тркало:
Инженерство
Модели и сензорни:
PixArt PAW3327
Ширина mm:
69
Висина mm:
39
Дебелина мм:
128
Боја на грбот:
RGB
Должина на кабел м:
1.8
Време на реакција ms:
1
Максимална чувствителност на DPI:
10200
Пеша г.:
110
Лансиран на:
14. 11. 2019
Тип на копче:
Хуано прекинувачи
Производител:
Битие
Веб-страница на производителот:
Genesis-zone.comen
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5901969420500
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Genesis Xenon 770 глувче, црно
40.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ