1 / 5
E shitur
Foto e Maus Microsoft Mobile 3600, i kuq
Foto e Maus Microsoft Mobile 3600, i kuq
Foto e Maus Microsoft Mobile 3600, i kuq
Foto e Maus Microsoft Mobile 3600, i kuq
Foto e Maus Microsoft Mobile 3600, i kuq

Maus Microsoft Mobile 3600, i kuq

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
45.23 €
40.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 38.44 €
Ju kurseni 4.86 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mausi Microsoft Mobile 3600 ka dizajn kompakt dhe është shumë komod për tu përdorur. Është i projektuar për ata persona që gjenden pothuajse tërë kohën në lëvizje dhe ju duhet ta kenë këtë aksesor për laptopin e tyre me vete. Karakteristikë tjetër e këtij mausi është fakti se mund të funksionojë mbi pothuajse çdo lloj sipërfaqeje, duke ruajtur kështu aftësitë e skanimit. Falë dizajnit ergonomik të cilin e posedon, është e mundur të përdoret me cilëndo dorë. Nuk posedon kabllo, pasi që thjesht mjafton ta lidhni me bluetooth 4.0 dhe të filloni punën tuaj. Ky maus vjen me ngjyrë të kuqe.
Kodi i prodhuesit:
PN7-00014
Lansuar:
30 Tetor 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Senzor i lëvizjes:
BlueTrack
Numri i butonëve:
3
Gjerësia [mm]:
57.1
Ergonomia:
Universal
Lëvizje mekanike:
Lloji i baterisë:
AA
Lëvizje në katër anë :
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Trashësia [mm]:
95.4
EAN:
885370993653
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Microsoft Mobile 3600, i kuq
40.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo