1 / 5
Продадено
Слика на Глушец Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, црна
Слика на Глушец Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, црна
Слика на Глушец Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, црна
Слика на Глушец Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, црна
Слика на Глушец Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, црна

Глушец Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.59 €
32.34 €
со ДДВ Без ДДВ 30.80 €
Заштеди 3.25 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PN7-00004
Лансиран:
30 октомври 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Bluetooth
Сензор за движење:
BlueTrack
Број на копчиња:
3
Ширина [мм]:
57,1
Ергономија:
Универзална
Механички движења:
По
Тип на батерија:
AA
Четиринасочно движење:
По
Тркало:
Движете се на четири страни
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
Дебелина [mm]:
95,4
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
885370992700
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глушец Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, црна
32.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ