1 / 5
Продадено
Слика на Безжично Глубче Microsoft Mobile 3500, црвено
Слика на Безжично Глубче Microsoft Mobile 3500, црвено
Слика на Безжично Глубче Microsoft Mobile 3500, црвено
Слика на Безжично Глубче Microsoft Mobile 3500, црвено
Слика на Безжично Глубче Microsoft Mobile 3500, црвено

Безжично Глубче Microsoft Mobile 3500, црвено

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.72 €
со ДДВ Без ДДВ 29.26 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GMF-00293
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Пеша [g]:
90
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Сензор за движење:
BlueTrack
Број на копчиња:
3
Ширина [мм]:
56,2
Ергономија:
Универзална
Механички движења:
По
Тип на батерија:
AA
Тежина категорија:
Средно (90-130гр)
Тркало:
Инженерство
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
Висина [mm]:
40,3
Дебелина [mm]:
95,4
EAN:
885370434613
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Безжично Глубче Microsoft Mobile 3500, црвено
30.72 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ