1 / 6
E shitur
Foto e Maus YENKEE YMS 2025BK Havana, i zi
Foto e Maus YENKEE YMS 2025BK Havana, i zi
Foto e Maus YENKEE YMS 2025BK Havana, i zi
Foto e Maus YENKEE YMS 2025BK Havana, i zi
Foto e Maus YENKEE YMS 2025BK Havana, i zi
Foto e Maus YENKEE YMS 2025BK Havana, i zi

Maus YENKEE YMS 2025BK Havana, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.91 €
17.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.83 €
Ju kurseni 3.24 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
YENKEE YMS 2025BK Havana është një maus cilësor me wireless që përdor një marrës USB nano për t'u lidhur me pajisjen me një distancë deri në 10 metra. Ai është i përshtatshëm për përdoruesit majtakë dhe djathtakë. Forma e tij e përsosur është projektuar për t'u përshtatur në çdo pëllëmbë. Ajo përmban 2 butona anësorë dhe një buton 1000/1600 DPI. Përdor sensorin Pixart 3205 për skanim. Energjia vjen me bateri 1x AA (e përfshirë).
Lansuar:
31. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Ergonomia:
Për djathtak
Lloji i baterisë:
AA
Rrota:
Mekanike
Modeli i senzorit:
PixArt 3205
Kodi:
8590669259656
Gjerësia mm:
63
Lartësia mm:
42
Trashësia mm:
107
Ndjeshmëria maksimale DPI:
1600
Prodhuesi:
YENKEE
EAN:
8590669259656
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus YENKEE YMS 2025BK Havana, i zi
17.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo