1 / 4
Продадено
Слика на Глувче Logitech M590 Тивок, сиво
Слика на Глувче Logitech M590 Тивок, сиво
Слика на Глувче Logitech M590 Тивок, сиво
Слика на Глувче Logitech M590 Тивок, сиво

Глувче Logitech M590 Тивок, сиво

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
54.37 €
48.60 €
со ДДВ Без ДДВ 46.29 €
Заштеди 5.77 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
910-005198
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Пеша [g]:
101
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Bluetooth, радиофреквенција
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
7
Ширина [мм]:
64
Ергономија:
За десничарите
Механички движења:
По
Тип на батерија:
AA
Четиринасочно движење:
По
Тежина категорија:
Просечна
Тркало:
Движете се на четири страни
Максимална чувствителност [DPI]:
1000
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Висина [mm]:
40
Дебелина [mm]:
103
EAN:
5099206072565
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глувче Logitech M590 Тивок, сиво
48.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ