1 / 10
Продадено
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
Слика на Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја

Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
55.00 €
51.76 €
со ДДВ Без ДДВ 49.29 €
Заштеди 3.24 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Овој глушец содржи 5 копчиња, чувствителност за избор во опсег од 4.000 DPI. Исто така, поседува АА батерии. Наменет е за десничари.

Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
145
Дебелина [mm]:
48
Веб-страница на производителот:
logitech.com
Ергономија:
За десничарите
Број на копчиња:
5
Максимална чувствителност [DPI]:
4000
Скокачка топка:
Ano
Тркало:
Тркало
Безжична технологија:
Радио фрекфенција...
Тип на батерија:
AA
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206092280
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глушец Logitech ERGO M575, светло сива боја
51.76 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ