1 / 9
E shitur
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi
Foto e Maus Cooler Master  MM711, i zi

Maus Cooler Master MM711, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
76.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 72.40 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky maus është dizajnuar për djathtakë. Përmban dy butona anësorë për qasje të lehtë në veçoritë tuaja të zgjedhura. Për lëvizje më të mirë, ka sipërfaqe rrëshqitëse të bëra me PTFE të pastër për qëndrueshmëri maksimale dhe ndjeshmëri maksimale. Ky maus i lojrave të nivelit të lartë me dritë prapa RGB, i pajisur me butona omron me cilësi të lartë, përfshin sensorin optik Pixart PMW3389 me rezolucion deri në 16,000 DPI (7 nivele). Karakterizohet nga një dizajn ultra i hollë si dhe përfshinë edhe karakteristika të tjera si frekuencë1000 Hz dhe kabllo me gjatësi 1.8 metra.
Lansuar:
20. 12. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Ergonomia:
Për djathtak
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3389
Kodi:
MM-711-KKOL1
Gjerësia mm:
62,4
Lartësia mm:
38.3
Trashësia mm:
116,5
Ngjyrë e pasme:
RGB
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Koha e reagimit ms:
1
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16 000
Pesha g:
60
Prodhuesi:
Cooler Master
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Lloji i tastierës:
Omron
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4719512094419
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Cooler Master MM711, i zi
76.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo