1 / 4
Продадено
Слика на Маус HP Spectre 700, сребро
Слика на Маус HP Spectre 700, сребро
Слика на Маус HP Spectre 700, сребро
Слика на Маус HP Spectre 700, сребро

Маус HP Spectre 700, сребро

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.85 €
59.97 €
со ДДВ Без ДДВ 57.12 €
Заштеди 4.88 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Сензор за движење:
Ласер
Број на копчиња:
5
Ергономија:
За десничарите
Тип на батерија:
Интегриран
Тежина категорија:
Средно (90-130гр)
Тркало:
Се движи од четири страни
Код:
3NZ71AA
Ширина mm:
104
Висина mm:
36
Дебелина мм:
63
Максимална чувствителност на DPI:
1600
Пеша г.:
100
Производител:
HP
EAN:
192018921863
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Маус HP Spectre 700, сребро
59.97 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ