1 / 3
Слика на A4Tech X-710BK Глушец, црн
Слика на A4Tech X-710BK Глушец, црн
Слика на A4Tech X-710BK Глушец, црн

A4Tech X-710BK Глушец, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.47 €
33.97 €
со ДДВ Без ДДВ 32.35 €
Заштеди 6.50 €
-16%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
18 јули 2024 - 19 јули 2024
Македонија, други
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Овој црн глушец е многу популарен модел на глушец произведен за enthusiубителите на игри, а исто така благодарение на прецизните движења е идеален уред за графички дизајнери. Овој глушец има резолуција од 2000 dpi и копче што ја менува резолуцијата по потреба. Глувчето има 5 копчиња и висока чувствителност на слајд. Неговата ергономска форма го прави погоден само за десничари.

Гаранција за производителот:
1 година
Игра:
По
Механички движења:
По
Број на копчиња:
7
Максимална чувствителност [DPI]:
2000
Должина на кабел [m]:
1.8
Конектор:
USB
Пеша [g]:
122.5
Веб-страница на производителот:
a4tech.com
Тркало:
Инженерство
Технологија:
USB-A
Дебелина [mm]:
121,4
Ергономија:
За десничарите
Детектор за движење:
Optik
EAN:
4711421757874
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
A4Tech X-710BK Глушец, црн
33.97 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ