1 / 6
Продадено
Слика на Глушец A4tech FG20, сив
Слика на Глушец A4tech FG20, сив
Слика на Глушец A4tech FG20, сив
Слика на Глушец A4tech FG20, сив
Слика на Глушец A4tech FG20, сив
Слика на Глушец A4tech FG20, сив

Глушец A4tech FG20, сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.93 €
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 18.39 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
Безжичен
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
4
Тежина категорија:
Лесен (до 89 g)
Тркало:
Четиринасочен
Код:
FG20_G
Ширина mm:
57
Висина mm:
26
Дебелина мм:
113
Максимална чувствителност на DPI:
2000
Лансиран:
Лансиран
Пеша [g]:
62
Тип на батерија:
2x ААА
Ергономија:
Левак, десен, универзален
Производител:
A4Tech
Веб-страница на производителот:
A4tech.com
EAN:
4711421949323
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глушец A4tech FG20, сив
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ