1 / 5
Продадено
Слика на Viking Генератор на батерии  SA250W, 60000mAh
Слика на Viking Генератор на батерии  SA250W, 60000mAh
Слика на Viking Генератор на батерии  SA250W, 60000mAh
Слика на Viking Генератор на батерии  SA250W, 60000mAh
Слика на Viking Генератор на батерии  SA250W, 60000mAh

Viking Генератор на батерии SA250W, 60000mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
391.58 €
372.08 €
со ДДВ Без ДДВ 315.32 €
Заштеди 19.51 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
2.5
Димензии [мм]:
100 x 255 x 160
Наменето за:
Фотоапарати, Мобилни каси, Мобилен телефон, Камери на отворено
ЛЕД известувач:
По
Излезна енергија [A]:
3,1, 5
Излезен напон:
5 V, 9 V, 12,6 V
Код:
VSA250RED
Производител:
Викинг
Боја:
Црвена, црна
Капацитети [mAh]:
60 000
EAN:
8595656504931
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Viking Генератор на батерии SA250W, 60000mAh
372.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ