1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB-A (M) / Micro USB + USB-C + Lightning, 1m, e artë

Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB-A (M) / Micro USB + USB-C + Lightning, 1m, e artë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është një kabllo me cilësi të lartë, e përshtatshme për të karikuar deri në 3 pajisje në të njëjtën kohë. Ajo është bërë me materiale shumë të qëndrueshme që sigurojnë një jetë të gjatë, dhe gjatësia e saj është 1 m. Është e pajisur me lidhësit: 1x USB-A (mashkull), 1x USB-C (mashkull), 1x Micro USB (mashkull), 1x Lightning (mashkull).
Lansuar:
20. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë
Lidhësit:
Micro
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Lightning, micro USB-B (mashkull), USB-C (mashkull)
Kodi:
CC-USB2-AM31-1M-G
Gjatësia m:
1
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Artë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
8716309100618
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB-A (M) / Micro USB + USB-C + Lightning, 1m, e artë
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo