1 / 3
E shitur
Foto e Xhel ftohës për CPU Noctua NT-H1, 1.4 gram
Foto e Xhel ftohës për CPU Noctua NT-H1, 1.4 gram
Foto e Xhel ftohës për CPU Noctua NT-H1, 1.4 gram

Xhel ftohës për CPU Noctua NT-H1, 1.4 gram

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
15.55 €
14.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.23 €
Ju kurseni 1.12 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Xheli ftohës për kartat grafike GPU dhe CPU-të me sasi 1.4 gram është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike. Ka rezistencë në temperatura nga -50 deri +110 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme.
Kodi i prodhuesit:
NT-H1
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
1,4
Dendësia [g/cm³]:
2,49
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at
EAN:
4716123312680
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Xhel ftohës për CPU Noctua NT-H1, 1.4 gram
14.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo