Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi

Maus SteelSeries Prime, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,290 MKD.
3,216 MKD.
-29%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta

Maus për lojëra i dizajnuar me një qëllim të vetëm - fitoren. Senzori optik SteelSeries TrueMove Pro ofron ndjeshmëri deri në 18,000 PCI. IPS është 450, nxitimi 50G. Sipërfaqja është me teksturë mat. Ndërtimi nga materiali ABS. Forma ergonomike është e përshtatshme për personat që punojnë dhe luajnë me dorën e djathtë. Mausi ka 6 butona dhe ndriçim RGB. Pesha e tij është vetëm 69 gram. Butonat mekanik Prestige OM kanë jetëgjatësi deri në 100 milion klikime. Kablloja është e heqshme.

Butonat e programueshëm:
Po
Drita e pasme:
Po, Po
EAN:
5707119040365, 5707119040365
Ergonomia:
Për djathtakë, Djathtas
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 2 vite
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Hmotnost [g]:
69
Kabllo me gërsheta/ e endur:
Po
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Po
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g), E lehtë (deri në 89g)
Kodi i prodhuesit:
62533
Kodi:
62533
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
26. 5. 2021
Lidhësit:
USB
Lidhje:
Me tela
Lloji i ndërprerësit:
Prestige OM
Lloji i senzorit:
SteelSeries TrueMove Pro
Lloji i tastierës:
Prestige OM
Lojë:
Po
Model snímače:
SteelSeries TrueMove Pro
Ndërfaqja:
USB Type-A
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
18000, 18 000
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Ngjyra e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
STEELSeries, STEELSeries
Rrota:
Mekanike, Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike, Optik
Sinkronizim të RGB:
SteelSeries Engine, SteelSeries Engine
Taste të personalizueshëm:
Po
Thellësia [mm]:
125,3
Trashësia [mm]:
125,3
Ueb-i i prodhuesit:
steelseries.com/int, steelseries.com/int
Určení:
Lojra
V nabídce od:
25. 5. 2021
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus SteelSeries Prime, i zi
2,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo