1 / 8
Продадено
Слика на Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm
Слика на Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm
Слика на Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm
Слика на Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm
Слика на Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm
Слика на Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm
Слика на Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm
Слика на Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm

Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,276 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SCMGD-1000
Лансиран:
8 јули 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
145 x 86 x 161
Тип на батерија:
Бакар
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
1 300
Ниво на бучава (dB):
30,7
Приклучок (слот):
AMD AM2, AMD AM2 +, AMD AM3 +, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2 +, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Големина на вентилаторот:
140 x 140
Пеша (g):
720
Брзина на воздухот (CFM):
97,18
Задно светло:
Веќе
Висина на течноста за ладење [mm]:
161
Производител:
Скита
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
Конектор:
4 пин (PWM)
EAN:
4571225054858
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ладење за процесори SCYTHE SCMGD-1000 Mugen MAX, 140 mm
4,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ