1 / 6
Продадено
Слика на Scythe SCCT-1000TUF Течност за ладење Choten TUF Gaming Alliance
Слика на Scythe SCCT-1000TUF Течност за ладење Choten TUF Gaming Alliance
Слика на Scythe SCCT-1000TUF Течност за ладење Choten TUF Gaming Alliance
Слика на Scythe SCCT-1000TUF Течност за ладење Choten TUF Gaming Alliance
Слика на Scythe SCCT-1000TUF Течност за ладење Choten TUF Gaming Alliance
Слика на Scythe SCCT-1000TUF Течност за ладење Choten TUF Gaming Alliance

Scythe SCCT-1000TUF Течност за ладење Choten TUF Gaming Alliance

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,990 MKD.
4,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,562 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
85 x 55 x 33
Задно светло:
Po (RGB)
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Код:
SCCT-1000TUF
Број на ладилници:
1
Ширина mm:
136
Висина mm:
122
Дебелина мм:
131
Слот за приклучоци:
AMD AM2, AMD AM2 +, AMD AM3, AMD AM3 +, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2 +, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1152, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1200, Intel 1366, Intel 2011 , Интел 2011-3, Инте
Брзина на течноста за ладење вртежи во минута:
1200
CFM брзина на воздухот:
51,17
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
565
Ниво на бучава dB:
24.9
Висина на течноста за ладење мм:
122
Производител:
Скита
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
Боја:
ЦРНО
Конектор:
4 пин (PWM) + 4 пин (RGB)
EAN:
4571225057095
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Scythe SCCT-1000TUF Течност за ладење Choten TUF Gaming Alliance
4,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ