1 / 3
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX XF120 BLACK, 120mm
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX XF120 BLACK, 120mm
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX XF120 BLACK, 120mm

Ftohës ASUS ROG STRIX XF120 BLACK, 120mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,190 MKD.
1,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,895 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-10%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky ftohës ka tipare të përsosura për performancë të shkëlqyer. Përmasat e tij janë 120 mm dhe arrin shpejtësi 1800 rrotullime për minutë. Qarkullimi i ajrit është 62.5 CFM dhe niveli i zhurmës 22.5 dB. Ka konektor 4-pin.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i ftohësve:
1
Drita e pasme:
Jo
Ngjyra:
Zezë
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1800
Pesha [g]:
145
Trashësia [mm]:
120
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Niveli i zhurmës [dB]:
22.5
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Dizajni:
Plastikë
Dimensionet e përgjithshme [mm]:
120 x 120 x 25
Madhësia e ventilatorit [mm]:
65 x 100 x 35
Kontroll i shpejtësisë:
Automatik
Konektor:
4pin (PWM)
Besueshmëria:
100 %
Uebfaqja e prodhuesit:
asus.com
EAN:
4718017984515
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës ASUS ROG STRIX XF120 BLACK, 120mm
1,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo