1 / 7
Слика на Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm
Слика на Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm
Слика на Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm
Слика на Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm
Слика на Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm
Слика на Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm
Слика на Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm

Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,590 MKD.
4,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,276 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-3%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NH-L9x65
Лансиран:
4 февруари 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
95 x 65 x 95
Тип на батерија:
Алуминиум, бакар
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
2 500
Ниво на бучава (dB):
23,6
Приклучок (слот):
AMD AM2, AMD AM2 +, AMD AM3, AMD AM3 +, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2 +, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
Големина на вентилаторот:
92 x 92
Пеша (g):
413
Брзина на воздухот (CFM):
57,5
Димензии:
95 x 51 x 95
TDP-ja maksimale (Термичка моќност) [Ш]:
140
Задно светло:
Веќе
Висина на течноста за ладење [mm]:
65
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Прирачник
Конектор:
4 пин (PWM)
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4716123315629
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ладилник за процесори Noctua NH-L9x65, 92 mm
4,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ