1 / 11
Продадено
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
Слика на Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело

Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
225.75 €
214.37 €
со ДДВ Без ДДВ 204.16 €
Заштеди 11.38 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
FD-CA-DEF-R6C-WT-TGC
Лансиран:
14. 9. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 милиметарски приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (2x), USB-C 3,1 (1x)
Број на ладилни места:
9
Број на фанови:
3
Димензии на кутијата:
543 x 233 x 465
Специјална опрема:
Менаџер за кабли, про transparentирна страна, филтер за прав, подвижен преден дел, изолација на бучава
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 & quot; (2-8x), внатрешни 3,5 & quot; (6x)
Систем за ладење на вода:
Горниот слот 120/140/240/280/360 / 420 mm, преден слот 120/140/240/280 / 360 mm, долен слот 120/140/240 / 280 mm, заден слот 120 mm
Комплет за ладење:
3х140мм
Места за ладење:
Горна 3х120 / 140мм, предна 3х120мм / 2х140мм, долна 2х120 / 140мм, задна 1х120 / 140мм
Производител:
Дизајн на фрактали
Веб-страница на производителот:
Fractal-design.com
Пеша [кг]:
12,4
Боја:
Бело
Вид на ложа:
Голема кула
Максимална должина на картичката [см]:
44
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
18.5
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, проширен ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
9
EAN:
7340172701200
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште Fractal Design Define R6 USB-C, со стакло, бело
214.37 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ