1 / 13
Продадено
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
Слика на Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна

Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
177.84 €
150.73 €
со ДДВ Без ДДВ 143.55 €
Заштеди 27.11 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
FD-CA-MESH-C-BKO-TG
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3.0 (2x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
Локација на напојувањето (ПСУ):
ДОЛУ
Број на ладилни места:
7
Број на фанови:
2
Димензии на кутијата:
409 x 217 x 453
Специјална опрема:
Филтер за прашина
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 & quot; (3-5x), внатрешни 3,5 & quot; (2x)
Слотови за течноста за ладење:
Горна 2х120 / 140мм, монтирана 2х120мм, предна 3х120мм / 2х140мм, долна 1х120мм, задна 1х120мм
Систем за ладење на вода:
Горен слот 120 / 240мм, преден слот 120/140/240/280 / 360мм, заден слот 120мм
Комплет за ладење:
2х120мм
Места за ладење:
Горна 2x120 / 140mm, предна 3x120mm / 2x140mm, долна 1x120mm, задна 1x120mm
Производител:
Дизајн на фрактали
Веб-страница на производителот:
Fractal-design.com
Пеша [кг]:
6.5
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Среда моќ
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
2
Број на внатрешен простор на дискот 2,5 ":
3
Максимална должина на картичката [см]:
31,5
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
17,2
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
7
EAN:
e14124342423544
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fractal Design Case Meshify C Blackout TG, со стаклени wallsидови, црна
150.73 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ