1 / 3
Продадено
Слика на Заштитна фолија CellularLine за Samsung G975 Galaxy S10 +, сјајна
Слика на Заштитна фолија CellularLine за Samsung G975 Galaxy S10 +, сјајна
Слика на Заштитна фолија CellularLine за Samsung G975 Galaxy S10 +, сјајна

Заштитна фолија CellularLine за Samsung G975 Galaxy S10 +, сјајна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,008 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 3. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy S10 +
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Самсунг
Код:
SPCURVEDGALS10PL
Производител:
CellularLine
EAN:
8018080346767
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна фолија CellularLine за Samsung G975 Galaxy S10 +, сјајна
1,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ